(Snimio Zoran Oljača)
Predstojeći vikend donosi i posebne događaje. U subotu, 6. prosinca, u Arenu stiže Sveti Nikola, i to ravno s broda – u pratnji neizostavnog Krampusa.
Istoga dana, u 19 sati, u pulskoj će se katedrali održati tradicionalni koncert "Advent u Katedrali", pod vodstvom Brune Krajcara, uz gošću Antonelu Doko. Četrnaesto izdanje ovog besplatnog koncerta već je prepoznato kao glazbeni dar građanima Pule.
U nedjelju, 7. prosinca, na Tržnici će u 11 sati biti upaljena druga adventska svijeća uz nastup zbora Encijan SKD Istra.
Klizalište u Areni ostat će otvoreno sve do 11. siječnja 2026. godine. Posjetitelje očekuju kreativne radionice, čajanke na ledu, besplatna škola klizanja, nagradne igre, DJ programi i brojna druga iznenađenja. Sve informacije dostupne su na službenim stranicama i društvenim mrežama Adventa u Puli.
Advent je započeo, a Arena je, kao i uvijek, s ponosom postala mjesto gdje se tradicija i radost susreću na ledu.