Morske delicije, sport i zabava

Dani orade i kalamara - bogat program pod velikim šatorom u Ližnjanu

| Autor: Doria Mohorović
(Arhiva Glasa Istre)

(Arhiva Glasa Istre)


Ližnjan će ovog vikenda ponovno živjeti u morskom duhu! Drugo izdanje manifestacije Dani orade i kalamara održat će se od 24. do 26. listopada na plaži Bura Bura u uvali Kuje u Ližnjanu, a sav će se program odvijati pod velikim šatorom.

Posjetitelje očekuju tri dana morskih delicija, sportskih natjecanja i glazbenih događanja. U sklopu manifestacije održat će se Marlera Kup u podvodnom ribolovu, Kalamarijada, Škola udičarenja za djecu te Pub kviz na temu mora.

Prijave za Kalamarijadu otvorene su još do petka, 24. listopada u 18 sati na e-mail: [email protected].

Za odličnu glazbenu zabavu zaduženi su u petak, 24. listopada, LET 3, dok će u subotu, 25. listopada, nastupiti Daleka obala Jakše i Hrepe s njihovim najvećim hitovima. Ulaz na sve koncerte je besplatan.

Osim bogate gastronomske ponude na bazi orade i kalamara, posjetitelje očekuju i radionice o moru, animacijski program te sadržaji za cijelu obitelj. Za više informacija i detaljan program posjetite društvene mreže TZO Ližnjan.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama