ROCKS&STARS

Abbazia show u prostoru Cave Romane

| Autor: Vanesa BEGIĆ

Riječka grupa Abbazia oživjela je sinoć ABBU, kultni švedski band na Festivalu Rocks&Stars @ Cave Romane, priuštivši publici nezaboravno iskustvo u vinkuranskom kamenolomu.

Nastupali su u Austriji, Njemačkoj, Italiji, do ove godine najviše su nastupali izvan Hrvatske, ali su primijetili sve veći interes i hrvatskih pozornica za glazbom poznate švedske grupe koja je i iznimna turistička atrakcija, a u rimskom su kamenolomu Cave Romane zajedno s publikom posebno uživali u glazbenim hitovima Abbe.

Završnica Festivala Rocks&Stars @ Cave Romane rezervirana je za koncert glazbene dive Josipe Lisac koji će se održati u subotu, 17. kolovoza. Ulaznice za koncert Josipe Lisac dostupne su na eventim.hr i na prodajnim mjestima u sustavu Eventima.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter