Radi se o izvedbi hita "Someone New" švedskog benda Eskobar koji su u originalnoj verziji ugostili američku kantautoricu Heather Nova
Razdoblje karantene, u velikom dijelu svijeta još uvijek na snazi, uzrokovao je osim nebrojenih nevolja i premještanje kulturnih zbivanja u virtualni svijet. Posljednjih smo mjeseci svjedočili desetinama tisuća online izložbi, kazališnih predstava, koncerata, kao i raznih suradnji do kojih u normalnim okolnostima vjerojatno ne bi ni došlo.
Jedna od takvih je suradnja švedskog country dua Markus & Michaela te članova labinskog benda Trees Of Maine. Radi se o izvedbi hita "Someone New" švedskog benda Eskobar koji su u originalnoj verziji ugostili američku kantautoricu Heather Nova.
Markus & Michaela jednom tjedno objavljuju gostovanja s drugim glazbenicima diljem svijeta, a do sada su ugostili izvođače iz SAD-a, Španjolske, Irske, Finske, Norveške itd.
Predstavnici Hrvatske dolaze iz Labina, a radi se o Marku Brezičeviću, koji je prije bio član benda Soul Display, dok je Valdet Luboteni prije djelovao u bendu The Orange Strips. Kako ova neobična suradnja zvuči, može se pogledati na linku: https://youtu.be/g457LspYCFk.