Ljeto nam se vratilo u grad

Netko u centru Pule turistima poručuje da paze na Uber vozila s određenim registracijama

| Autor: Glas Istre
(Snimila čitateljica Glasa Istre)

(Snimila čitateljica Glasa Istre)


Na autobusnoj postaji na Giardinima u Puli osvanula je crvena naljepnica kojom se turiste upozorava na Uber vozila s registarskim oznakama iz drugih gradova.

Poruka je napisana na engleskom jeziku, a turistima se poručuje da budu oprezni s vozilima čije registarske oznake počinju sa ZG, OS, VK, VT, BM, BJ i VZ.

U naljepnici se, bez navođenja autora i ikakvog objašnjenja, tvrdi da je "većina njih ilegalna, kriminalci i predatori", uz poruku turistima da čuvaju sebe i svoju djecu.

Tko je naljepnicu postavio, zasad nije poznato. Nije poznato ni na temelju čega se iznose ovako teške tvrdnje.

No, poruka se dobro uklapa u ljetni dekor sezone u kojoj se, uz gužve, cijene i borbu za svakog gosta, očito vodi i rat oko prijevoza turista. Ovaj put ne na cesti, nego na autobusnoj postaji u centru grada.

(Snimila čitateljica Glasa Istre)(Snimila čitateljica Glasa Istre)

Povezane vijesti










Trenutno na cestama