županijska komora

Okrugli stol o trendovima na tržištu nekretnina

| Autor: Zoran Oljača
(Snimio Zoran Oljača)

(Snimio Zoran Oljača)


Uoči jubilarnog 40. Foruma poslovanja nekretninama, započinje serija regionalnih okruglih stolova koje organizira Udruženje poslovanja nekretninama pri Hrvatskoj gospodarskoj komori u Županijskj komori u Puli održava se prvi okrugli stol "U susret Forumu – Vol. 1" . Na događanju su se okupili posrednici u prometu nekretnina i partneri iz sektora nekretnina s ciljem predstavljanja aktualnih trendova na tržištu i promocije pozitivne poslovne prakse.
Panelisti su Dubravko Ranilović, predsjednik Udruženja poslovanja nekretninama HGK,
Maja Bogović, direktorica Sektora za trgovinu HGK i Vlatko Mrvoš, dopredsjednik Udruženja poslovanja nekretninama HGK.

(Snimio Zoran Oljača)(Snimio Zoran Oljača)


Tržište nekretnina u Hrvatskoj iznimno je raznoliko i dinamično, s brojnim specifičnostima koje oblikuju prilike i izazove za sve dionike sektora. Važno je prepoznati potencijale koji se otvaraju lokalno, ali i pravovremeno odgovoriti na izazove.
Hrvatska gospodarska komora i Udruženje poslovanja nekretninama organiziraju 40. Forum poslovanja nekretninama 2. prosinca 2025. u Zagrebu.

U svom jubilarnom izdanju Forum će ponovno biti mjesto edukacije posrednika, razmjene iskustava i analize tržišta nekretnina u Hrvatskoj, kao i ključnih trendova koji ga oblikuju.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama