(Privatni album)
Vesela ekipa koja je prije 66 godina završila tadašnju Osnovnu školu "Ivo Lola Ribar" ponovno se okupila jučer na druženju punom uspomena, smijeha i emocija.
Nekadašnji školski kolege prisjetili su se svojih školskih dana, zajedničkih dogodovština i vremena koje ih je obilježilo, ali i onih dragih prijatelja koji više nisu s njima.
Četiri sata druženja, kako kažu, proletjela su u trenu, a rastali su se uz obećanje da će se ponovno okupiti i sljedeće godine.