Susret generacije

Završili su školu prije 66 godina, a jučer se opet okupili uz smijeh i uspomene

| Autor: Glas Istre
(Privatni album)

(Privatni album)


Vesela ekipa koja je prije 66 godina završila tadašnju Osnovnu školu "Ivo Lola Ribar" ponovno se okupila jučer na druženju punom uspomena, smijeha i emocija.

Nekadašnji školski kolege prisjetili su se svojih školskih dana, zajedničkih dogodovština i vremena koje ih je obilježilo, ali i onih dragih prijatelja koji više nisu s njima.

Četiri sata druženja, kako kažu, proletjela su u trenu, a rastali su se uz obećanje da će se ponovno okupiti i sljedeće godine.

Povezane vijesti










Trenutno na cestama