Podvodni ribolov

Pula "očistila" konkurenciju i uzela kompletno postolje na državnom prvenstvu

| Autor: Glas Istre
(Osobna arhiva)

(Osobna arhiva)


Proteklog vikenda u Belom na Cresu održano je Prvenstvo Hrvatske u podvodnom ribolovu na dah, na kojem su apsolutnu dominaciju ostvarili natjecatelji iz Pule.

Na državnom prvenstvu sva tri mjesta na pobjedničkom postolju pripala su Puljanima, što predstavlja izniman uspjeh istarskog i pulskog sporta na nacionalnoj razini.

(Osobna arhiva)(Osobna arhiva)

Prvo mjesto osvojio je Matej Njavro, drugi je bio Sandi Peruško, dok je treće mjesto zauzeo Marko Vujčić.

Riječ je o rezultatu koji potvrđuje kontinuitet uspješnih nastupa pulskih natjecatelja u ovom zahtjevnom sportu te dodatno potvrđuje njihovu kvalitetu na hrvatskoj razini.

Povezane vijesti










Trenutno na cestama