(Osobna arhiva)
Proteklog vikenda u Belom na Cresu održano je Prvenstvo Hrvatske u podvodnom ribolovu na dah, na kojem su apsolutnu dominaciju ostvarili natjecatelji iz Pule.
Na državnom prvenstvu sva tri mjesta na pobjedničkom postolju pripala su Puljanima, što predstavlja izniman uspjeh istarskog i pulskog sporta na nacionalnoj razini.
(Osobna arhiva)
Prvo mjesto osvojio je Matej Njavro, drugi je bio Sandi Peruško, dok je treće mjesto zauzeo Marko Vujčić.
Riječ je o rezultatu koji potvrđuje kontinuitet uspješnih nastupa pulskih natjecatelja u ovom zahtjevnom sportu te dodatno potvrđuje njihovu kvalitetu na hrvatskoj razini.