Danas je državni praznik, Dan antifašističke borbe, a jučer je bio zadnji dan škole, stoga su građani iskoristili slobodan dan, koji je najavljen kao vrhunac prvog ovogodišnjeg toplinskog vala, za osvježenje u moru.
Naš fotograf obišao je pulske plaže i napravio fotobilješku.