OTVORENJE VEČERAS

Studenti fotografi izlažu u STUDENTSKOM DOMU

| Autor: Duška PALIBRK
Ilustracija (Pixabay.com)

Ilustracija (Pixabay.com)


Večeras u 20 sati otvara se izložba fotografija u Studentskom domu u Puli, a predstavit će se najbolje analogne fotografije koje su pulski studenti snimili i razvili u mračnoj komori studija KaPula u Društvenom centru Rojc.

Naime, u suradnji Studentskog centra pulskog Sveučilišta i Foto Akademije Makina, tijekom travnja i svibnja studenti su pohađali radionicu analogne i digitalne fotografije. Edukacijski program je vodio Hassan Abdelghani, uz gostujuće predavače, također poznate fotografe, Đanija Celiju, Igora Zirojevića, Marka Hajdarevića i Giordana Chellica.

Studenti su na radionici učili o povijesti fotografije, svjetlu, fotografiranju industrijske arhitekture, načinu i radu s analognim fotoaparatom, radu u mračnoj komori te digitalnoj fotografiji, od snimanja, obrade materijala do ispisa fotografija. Svi polaznici dobili su na korištenje analogne fotografske aparate s filmom, a razvijali su ih u mračnoj komori KaPule.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama