S 1. majem definitivno je stavljena točka na hladno vrijeme i počinje onih lijepih i toplih šest mjeseci, sve tamo do 1. studenog.
Pokazao je to praznični vikend, tijekom kojeg "nema tko nije" bio negdje u prirodi, u Šijanskoj šumi ili na Hidrobazi, a slično je bilo i po cijeloj Istri.
Današnje fotke iz centra Pule pokazuju da su se stvari definitivno počele vraćati u normalu...