(Arhiva Glasa Istre)
U redakciju Glasa Istre stigla je zahvala Adriane Požar djelatnicima Opće bolnice Pula, Hitne medicinske pomoći i sanitetskog prijevoza nakon što je njena 92-godišnja majka sinoć pala i trebala hitnu pomoć.
Kako se navodi u zahvali, ekipa Hitne medicinske pomoći stigla je u roku od nekoliko minuta, nakon čega je žena hitno zbrinuta. Zahvala je upućena i sestrama na šalteru HMP-a na informacijama i pomoći, kao i dr. Slavenu Gojkoviću na kirurškom zbrinjavanju.
Požar je zahvalila i djelatnicima sanitetskog prijevoza koji su ženu nakon obrade dovezli kući.
- Hvala vam do neba, sretni smo što vas imamo. Zahvaljujem na brzini i humanosti. Majka je jedna jedina i bez obzira na sve tegobe koje smo zajedno prolazile svih ovih godina, za mene je svetinja. Hvala vam što postojite, stoji u zahvali koja je stigla u redakciju.