Na pulskom Forumu je i večeras organizirano zajedničko praćenje utakmice Hrvatske i Paname. Program je započeo u 22 sata prijenosom okršaja Engleske i Gane, a od ponoći su okupljene zabavljali istarski harmonikaš Ivan Licul i Stefano DJ Wazaby.
Prijenos utakmice Panama – Hrvatska započeo je u 1 ujutro, a organizatori iz Grada Pule pozvali su sve građane da se pridruže zajedničkom navijanju za Vatrene.
S obzirom da je radni dan, odaziv građana je nešto manji nego što je bio tijekom prvotne utakmice, ali među okupljenima vlada dobra atmosfera.