Pohvale nakon kritika

FOTO / Prizor koji je razbjesnio građane nestao preko noći. "Evo dokaza da se može"

| Autor: Glas Istre
(Snimio Zoran Oljača)

(Snimio Zoran Oljača)


Nakon što smo jučer objavili fotografije glomaznog otpada ostavljenog u Ulici Hermana Dalmatina u Puli, preko puta Mjesnog odbora Stari grad, lokacija je jutros očišćena.

Riječ je o otpadu koji je bio odložen uz zid stare zgrade, neposredno uz javni prolaz. Na hrpi su bile daske, stolice, vreće, komadi namještaja, metalni predmeti i drugi odbačeni materijal.

Objava je izazvala brojne reakcije građana na Facebooku. Dio komentatora upozoravao je da se slični prizori mogu vidjeti i na drugim lokacijama u gradu, dok su drugi isticali odgovornost onih koji otpad ostavljaju na nepredviđenim mjestima.

(Snimio Zoran Oljača)(Snimio Zoran Oljača)

Nakon jutrošnje intervencije uslijedile su i pohvale komunalnim službama.

"Već je riješeno. Često kritiziram, ali argumentirano. Ovo treba pohvaliti, brže od ovog stvarno nisu mogli. Reagirali su odmah, Herculanea, Grad i svi koji trebaju bili su tamo, tako da, za ovo, pohvale. Evo dokaza da se može i da se može jako brzo", stoji u jednom od komentara na Facebooku.

Lokacija u Ulici Hermana Dalmatina danas je očišćena, a glomazni otpad uklonjen s javne površine.

Povezane vijesti










Trenutno na cestama