Komunalni problem

FOTO / Usred centra Pule gomila otpada dočekala prolaznike: "Ovo je preko puta mjesnog odbora"

| Autor: Glas Istre
(Snimio Zoran Oljača)

(Snimio Zoran Oljača)


U Ulici Hermana Dalmatina u Puli, preko puta Mjesnog odbora Stari grad, prolaznike je dočekao neugodan prizor: veća količina glomaznog otpada ostavljena je uz zid stare zgrade, neposredno uz javni prolaz.

(Snimio Zoran Oljača)(Snimio Zoran Oljača)

Na hrpi su daske, stolice, vreće, komadi namještaja, metalni predmeti i drugi odbačeni materijal. Otpad je nagomilan uz sam rub ulice kojom prolaze stanari i pješaci, u samom gradskom središtu.

Prizor je tim neugodniji jer se nalazi na vidljivoj lokaciji, preko puta mjesnog odbora, a otpad očito nije odložen na za to predviđeno mjesto.

(Snimio Zoran Oljača)(Snimio Zoran Oljača)

Građani očekuju da se lokacija što prije očisti, ali i da se utvrdi tko je otpad ondje ostavio.

Povezane vijesti










Trenutno na cestama