(Snimio Zoran Oljača)
U Ulici Hermana Dalmatina u Puli, preko puta Mjesnog odbora Stari grad, prolaznike je dočekao neugodan prizor: veća količina glomaznog otpada ostavljena je uz zid stare zgrade, neposredno uz javni prolaz.
(Snimio Zoran Oljača)
Na hrpi su daske, stolice, vreće, komadi namještaja, metalni predmeti i drugi odbačeni materijal. Otpad je nagomilan uz sam rub ulice kojom prolaze stanari i pješaci, u samom gradskom središtu.
Prizor je tim neugodniji jer se nalazi na vidljivoj lokaciji, preko puta mjesnog odbora, a otpad očito nije odložen na za to predviđeno mjesto.
(Snimio Zoran Oljača)
Građani očekuju da se lokacija što prije očisti, ali i da se utvrdi tko je otpad ondje ostavio.