izborno povjerenstvo

Objavljeni konačni rezultati: Donosimo detaljan popis svih članova Vijeća mjesnih odbora Grada Pule

| Autor: Tea Tidić
(Arhiva Glasa Istre)

(Arhiva Glasa Istre)


Izborno povjerenstvo za provedbu izbora za članove Vijeća mjesnih odbora Grada Pule objavilo rezultate izbora za članove vijeća mjesnih odbora na području Grada Pule, koji su održani protekle nedjelje.

- Protekom propisanog roka za podnošenje prigovora, službeni rezultati izbora za članove Vijeća mjesnih odbora postali su konačni s danom 21. veljače 2024. godine, javljaju iz Povjerenstva.

U nedjelju je na području Grada Pule na izbore izašlo ukupno 12,99% upisanih birača s pravom glasa.

U MO Arena je glasalo 264 birača (9,94% od ukupnog broja birača), u MO Busoler 423 (13,04% od ukupnog broja birača), u MO Gregovica 386 (12,17% od ukupnog broja birača), MO Kaštanjer 405 (10,42% od ukupnog broja birača), MO Monte Zaro 165 (8,86% od ukupnog broja birača), MO Monvidal 276 (12,37% od ukupnog broja birača), MO Nova Veruda 386 (15,45% od ukupnog broja birača), MO Stari Grad 435 (16,71% od ukupnog broja birača), MO Stoja 333 (37,93% od ukupnog broja birača), MO Sv.Polikarp-Sisplac 511 (11,24% od ukupnog broja birača), MO Šijana 401 (8,69% od ukupnog broja birača), MO Štinjan 389 (23,72% od ukupnog broja birača), MO Valdebek 466 (17,32% od ukupnog broja birača), MO Veli Vrh 492 (15,18% od ukupnog broja birača), MO Veruda 449 (13,00% od ukupnog broja birača) te MO Vidikovac 330 (8,61% od ukupnog broja birača).

Ukupno je na izbore za članove Vijeća mjesnih odbora na području Grada Pule izašlo 6.111 građana.

Konačni rezultati izbora za Vijeća mjesnih odbora na području Grada Pule

MO ARENA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Ratko Matijević
Broj glasova: 30, broj mjesta u Vijeću: 1
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI 0PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Branimir Červar
Broj glasova: 127, broj mjesta u Vijeću: 5
3. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositelj liste: Dario Benčić
Broj glasova: 64, broj mjesta u Vijeću: 2
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Damir Milanović
Broj glasova: 38, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Arena izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Ratko Matijević
izabran je Ratko Matijević
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Branimir Červar
izabrani su:
1. Branimir Červar
2. Klaudio Paljar
3. Lucija Čekić
4. Ingrid Burić
5. Igor Korelić
c) s kandidacijske liste MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositelj liste: Dario Benčić
izabrani su:
1. Dario Benčić
2. Igor Zenzerović
d) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Damir Milanović
izabran je Damir Milanović

MO BUSOLER

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Viktor Banović
Broj glasova: 65, broj mjesta u Vijeću: 1
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Davor Komar
Broj glasova: 130, broj mjesta u Vijeću: 3
3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Davor Miljavac
Broj glasova: 163, broj mjesta u Vijeću: 4
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Anita Vian
Broj glasova: 59, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Busoler izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Viktor Banović
izabran je Viktor Banović
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Davor Komar
izabrani su:
1. Davor Komar
2. Sanja Mulahusić
3. Samanta Radeka
c) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Davor Miljavac
izabrani su:
1. Davor Miljavac
2. Kristijan Cerin
3. Klaudia Macan
4. Alen Buršić
d) s kandidacijske liste  SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Anita Vian
izabrana je Anita Vian

MO GREGOVICA

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: Monika Buršić
Broj glasova: 62, broj mjesta u Vijeću: 2
2. DOMOVINSKI POKRET
Nositeljica liste: Milica Erceg
Broj glasova: 17, broj mjesta u Vijeću: 0
3. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositeljica liste: Marijana Bagarić
Broj glasova: 33, broj mjesta u Vijeću: 1
4. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS)
ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Nina Anđelković
Broj glasova: 110, broj mjesta u Vijeću: 3
5. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Denis Ivelić
Broj glasova: 19, broj mjesta u Vijeću: 0
6. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Tea Radošević
Broj glasova: 85, broj mjesta u Vijeću: 2
7. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Amir Rušiti
Broj glasova: 53, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Gregovica izabrani su:
a) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: Monika Buršić
izabrani su:
1. Monika Buršić
2. Sanja Russell
b) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositeljica liste: Marijana Bagarić
izabrana je:
1. Marijana Bagarić
c) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Nina Anđelković
izabrani su:
1. Nina Anđelković
2. Miroslav Milošević
3. Vlada Može
d) s kandidacijske liste MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Tea Radošević
izabrani su:
1. Tea Radošević
2. Teodora Beletić
e) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Amir Rušiti
izabran je Amir Rušiti

MO KAŠTANJER

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Pavle Jukić
Broj glasova: 35, broj mjesta u Vijeću: 1
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Valter Bilić
Broj glasova: 161, broj mjesta u Vijeću: 5
3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Bernard Mostarkić
Broj glasova: 53, broj mjesta u Vijeću: 1
4. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Ana Sarvan
Broj glasova: 60, broj mjesta u Vijeću: 2
5. SOCIJALDEMOKRATI
Nositelj liste: Marino Percan
Broj glasova: 53 broj mjesta u Vijeću: 1
6. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Romina Popović
Broj glasova: 36, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Kaštanjer izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Pavle Jukić
izabran je: Pavle Jukić
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Valter Bilić
izabrani su:
1. Valter Bilić
2. Marino Mahić
3. Ana Ljubić
4. Petar Lovrić
5. Miro Vučetić
c) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Bernard Mostarkić
izabran je:
1. Bernard Mostarkić
d) s kandidacijske liste MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Ana Sarvan
izabrani su:
1. Ana Sarvan
2. Jadran Lovrenčić
e) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATI
Nositelj liste: Marino Percan
izabran je: Marino Percan
f) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Romina Popović
izabrana je Romina Popović

MO MONTE ZARO

1. DOMOVINSKI POKRET
Nositeljica liste: Paola Vellico Batel
Broj glasova: 15, broj mjesta u Vijeću: 0
2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Dragan Marin
Broj glasova: 25 broj mjesta u Vijeću: 1
3. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS). ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Branka Daić-Bursać
Broj glasova: 76, broj mjesta u Vijeću: 5
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Boris Siljan
Broj glasova: 46, broj mjesta u Vijeću: 3
U Vijeće Mjesnog odbora Monte Zaro izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Dragan Marin
izabran je: Dragan Marin
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Branka Daić-Bursać
izabrani su:
1. Branka Daić-Bursać
2. Almira Raimović
3. Mladen Vujović
4. Damir Hodžić
5. Davor Raste
c) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Boris Siljan
izabrani su:
1. Boris Siljan
2. Gorana Obleščuk
3. Klaudio Štifanić

MO MONVIDAL

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Alen Radetić-Čaušević
Broj glasova: 73, broj mjesta u Vijeću: 2
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Valentina Diković
Broj glasova: 90, broj mjesta u Vijeću: 2
3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Marko Jovanović
Broj glasova: 80, broj mjesta u Vijeću: 2
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Livio Antolović
Broj glasova: 31, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Monvidal izabrani su:
a) s kandidacijske liste
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Alen Radetić-Čaušević
izabrani su:
1. Alen Radetić-Čaušević
2. Tomislav Abramović
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Valentina Diković
izabrani su:
1. Valentina Diković
2. Dolores Rojnić
c) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Marko Jovanović
izabrani su:
1. Marko Jovanović
2. Filip Zajačko
d) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Livio Antolović
izabran je: Livio Antolović

MO NOVA VERUDA

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Davor Brenko
Broj glasova: 132, broj mjesta u Vijeću: 3
2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Ivan Peruško
Broj glasova: 24, broj mjesta u Vijeću: 0
3. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Ana Bileta Mihovilović
Broj glasova: 142, broj mjesta u Vijeću: 4
4. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Slavica Gerdijan-Jardas
Broj glasova: 50, broj mjesta u Vijeću: 1
5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Matija Tomac
Broj glasova: 37, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Nova Veruda izabrani su:
a) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Davor Brenko
izabrani su:
1. Davor Brenko
2. Rozeana Devjak
3. Vlado Šegon
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Ana Bileta Mihovilović
izabrani su:
1. Ana Bileta Mihovilović
2. Patrik Išić Povrzanović
3. Romina Petaros Mishadze
4. Vedran Sunić
c) s kandidacijske liste MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Slavica Gerdijan-Jardas
izabrana je: Slavica Gerdijan-Jardas
e) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Matija Tomac
izabran je: Matija Tomac

MO STARI GRAD

1. DOMOVINSKI POKRET
Nositeljica liste: Snježana Bažaj-Boćkai
Broj glasova: 19, broj mjesta u Vijeću: 0
2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: Teodora Grubešić
Broj glasova: 176, broj mjesta u Vijeću: 5
3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Danijel Horvat
Broj glasova: 41 broj mjesta u Vijeću: 1
4. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositeljica liste: Željka Bračun
Broj glasova: 31 broj mjesta u Vijeću: 0
5. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Emir Kovač
Broj glasova: 136, broj mjesta u Vijeću: 3
6. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Sena Devović
Broj glasova: 29, broj mjesta u Vijeću: 0
U Vijeće Mjesnog odbora Stari Grad izabrani su:
a) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: Teodora Grubešić
izabrani su:
1. Teodora Grubešić
2. Andrea Đuraki
3. Elizabeta Pavlović
4. Goran Molnar
5. Matteo Balen
b) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Danijel Horvat
izabran je: Danijel Horvat
c) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Emir Kovač
izabrani su:
1. Emir Kovač
2. Davor Šerović
3. Alen Klančar

MO STOJA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Andrej Satončić
Broj glasova: 17, broj mjesta u Vijeću: 0
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Žaklina Bekavac Širić
Broj glasova: 214, broj mjesta u Vijeću: 5
3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Vladimir Jurišić
Broj glasova: 73, broj mjesta u Vijeću: 2
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Sanel Duračak
Broj glasova: 21, broj mjesta u Vijeću: 0
U Vijeće Mjesnog odbora Stoja izabrani su:
a) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Žaklina Bekavac Širić
izabrani su:
1. Žaklina Bekavac Širić
2. David Marsetič
3. Vesna Biritteri
4. Goran Damijanić
5. Mevlija Kuvalja
b) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Vladimir Jurišić
izabrani su:
1. Vladimir Jurišić
2. Marko Tustonja

MO SV. POLIKARP - SISPLAC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Elvis Zukanović
Broj glasova: 45, broj mjesta u Vijeću: 1
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: David Demanuele
Broj glasova: 204, broj mjesta u Vijeću: 5
3. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Flavija Poropat
Broj glasova: 95, broj mjesta u Vijeću: 2
4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Velimir Percan
Broj glasova: 127, broj mjesta u Vijeću: 3
5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositelj liste: Lovro Sangaleti
Broj glasova: 39, broj mjesta u Vijeću: 0
U Vijeće Mjesnog odbora Sv. Polikarp-Sisplac izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Elvis Zukanović
izabran je: Elvis Zukanović
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: David Demanuele
izabrani su:
1. David Demanuele
2. Sandra Ristić
3. Denis Buršić
4. Gianna Zanghirella
5. Andreja Kolarić Vodopia
c) s kandidacijske liste MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Flavija Poropat
izabrani su:
1. Flavija Poropat
2. Kristijan Bakša
d) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Velimir Percan
izabrani su:
1. Velimir Percan
2. Dragica Pršo
3. Matija Vretenar

MO VALDEBEK

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Slavko Kovačević
Broj glasova: 58, broj mjesta u Vijeću: 1
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Danijel Moretti
Broj glasova: 322, broj mjesta u Vijeću: 5
3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Patricija Šuster
Broj glasova: 77, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Valdebek izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Slavko Kovačević
izabran je: Slavko Kovačević
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Danijel Moretti
izabrani su:
1. Danijel Moretti
2. Dragan Đokić
3. Ana Perhat Sošić
4. Robert Iveta
5. Massimo Brajuha
c) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Patricija Šuster
izabrana je: Patricija Šuster

MO VELI VRH

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Josip Oroz
Broj glasova: 69, broj mjesta u Vijeću: 1
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Ivan Mejak
Broj glasova: 294, broj mjesta u Vijeću: 6
3. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Katharina Mikulić
Broj glasova: 86, broj mjesta u Vijeću: 2
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Nela Zrnić
Broj glasova: 36, broj mjesta u Vijeću: 0
U Vijeće Mjesnog odbora Veli Vrh izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Josip Oroz
izabran je: Josip Oroz
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Ivan Mejak
izabrani su:
1. Ivan Mejak
2. Aurelio Rupillo
3. Marino Brgić
4. Leana Puja
5. Ljiljana Dravec
6. Dean Vitasović
c) s kandidacijske liste MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositeljica liste: Katharina Mikulić
izabrani su:
1. Katharina Mikulić
2. Ivana-Nataša Turković

MO VERUDA

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Petar Mirko Bogdanović
Broj glasova: 129, broj mjesta u Vijeću: 3
2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Stevo Golubić
Broj glasova: 65, broj mjesta u Vijeću: 2
3. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositeljica liste: Samanta Jadreško
Broj glasova: 38, broj mjesta u Vijeću: 1
4. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Iren Budija
Broj glasova: 159, broj mjesta u Vijeću: 4
5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Alenka Vučinić
Broj glasova: 58, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Veruda izabrani su:
a) s kandidacijske liste
KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Petar Mirko Bogdanović
izabrani su:
1. Petar Mirko Bogdanović
2. Momčilo Nikolić
3. Frane Jelenić
b) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Stevo Golubić
izabrani su:
1. Stevo Golubić
2. Denis Pal
c) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositeljica liste: Samanta Jadreško
izabrana je: Samanta Jadreško
d) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Iren Budija
izabrani su:
1. Iren Budija
2. Gordana Stevanović Brajić
3. Adnan Nesimi
4. Stela Grulović
e) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Alenka Vučinić
izabrana je: Alenka Vučinić

MO VIDIKOVAC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Marin Žepina
Broj glasova: 46, broj mjesta u Vijeću: 1
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Boris Ivančić
Broj glasova: 117, broj mjesta u Vijeću: 4
3. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositelj liste: Nikša Minić
Broj glasova: 117, broj mjesta u Vijeću: 4
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Silvana Gal
Broj glasova: 47, broj mjesta u Vijeću: 2
U Vijeće Mjesnog odbora Vidikovac izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Marin Žepina, Pula
izabran je: Marin Žepina
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Boris Ivančić
izabrani su:
1. Boris Ivančić
2. Aleksandar Frančešević
3. Katja Pećanac
4. Dario Debeljuh
c) s kandidacijske liste MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA (MOŽEMO!)
Nositelj liste: Nikša Minić
izabrani su:
1. Nikša Minić
2. Dominik Tomislav Vladić
3. Jasna Smojver-Kompas
4. Marijan Bašić
d) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Silvana Gal
izabrani su:
1. Silvana Gal
2. Stevan Muidža

MO ŠIJANA

1. DOMOVINSKI POKRET
Nositelj liste: Zoran Stjepanović
Broj glasova: 20, broj mjesta u Vijeću: 0
2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositeljica liste: Chiara Peruško
Broj glasova: 34, broj mjesta u Vijeću: 1
3. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Alen Drandić
Broj glasova: 201, broj mjesta u Vijeću: 7
4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: Ivana Ruba
Broj glasova: 86, broj mjesta u Vijeću: 2
5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Kristina Kolarić
Broj glasova: 55, broj mjesta u Vijeću: 1
U Vijeće Mjesnog odbora Šijana izabrani su:
a) s kandidacijske liste HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositeljica liste: Chiara Peruško
izabrana je: Chiara Peruško
b) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositelj liste: Alen Drandić
izabrani su:
1. Alen Drandić
2. Saša Moharić
3. Đildo Pliško
4. Massimo Petercol
5. Tonči Raspar
6. Mirjana Rauković
7. Silvana Zanini Ilić
c) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: Ivana Ruba
izabrani su:
1. Ivana Ruba
2. Helena Stražičić Galant
d) s kandidacijske liste SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Kristina Kolarić
izabrana je: Kristina Kolarić

MO ŠTINJAN

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Nositelj liste: Matija Petrović
Broj glasova: 26, broj mjesta u Vijeću: 0
2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Sladjana Radošević
Broj glasova: 102, broj mjesta u Vijeću: 2
3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)
Nositeljica liste: Ysabeau John
Broj glasova: 41, broj mjesta u Vijeću: 0
4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Nikola Zgonjanin
Broj glasova: 213, broj mjesta u Vijeću: 5
U Vijeće Mjesnog odbora Štinjan izabrani su:
a) s kandidacijske liste ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS), ISTARSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – PARTITO ISTRIANO DEI PENSIONATI (ISU-PIP), ISTARSKI LABURISTI (IL)
Nositeljica liste: Sladjana Radošević
izabrani su:
1. Sladjana Radošević
2. Andrea Banko
b) s kandidacijske liste KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: Nikola Zgonjanin
izabrani su:
1. Nikola Zgonjanin
2. Luka Radola
3. Marko Slipčević
4. Kristijan Brešić
5. Dino Pršić

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter









Web kamere

Pula

Pula: Gradilište Studentski dom
Pula: Gradilište Studentski dom

Pula

Pula: Amphitheater
Pula: Amphitheater