UZ SUFINANCIRANJE

Općina Medulin nabavila dva preskontejnera za podrebe Med eko servisa

| Autor: Glas Istre
Novi medulinski preskontejneri

Novi medulinski preskontejneri


Za potrebe Med eko servisa d.o.o. Općina Medulin je nabavila dva preskontejnera. Svaki je zapremnine 10 m3, a ukupna vrijednost nabavljene opreme je 210.000 kuna s PDV-om.

Općina Medulin se kao prihvatljivi prijavitelj prijavila na Javni poziv za neposredno sufinanciranje nabave komunalne opreme, koji je raspisao Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. Temeljem rezultata Javnog poziva, Općina je dobila Odluku kojom se odobravaju sredstva u iznosu do 40 posto procijenjenih i opravdanih troškova nabave komunalne opreme.

Preskontejnere je jučer preuzelo komunalno poduzeće Med eko servis d.o.o., a koristiti će ih u redovnom radu Reciklažnog dvorišta Kamik, u Banjolama. Služiti će za sakupljanje i sabijanje komunalnog otpada, otpadnog papira, kartona, plastike i drugih sekundarnih sirovina.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter