NEW DELHI

Maharadžina palača ponuđena u najam za 8000 dolara po noćenju

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Maharadža je oglasio dio svoje palače u Indiji na Airbnb-u i za oko 8000 dolara po noćenju moći ćete iskušati kraljevski život u  300 godina starom zdanju u Džaipuru.

Maharadža obećava gostima “inspirativno putovanje u bogatu povijest, kulturno naslijeđe i umjetničke tradicije kraljevske obitelji Džaipura” tijekom njihova boravka u apartmanu Gudliya.

Ponuda uključuje batlera i vodiča koji će osigurati stručno vođenje uključujući šoping turu, turističko razgledanje lokalnih muzeja i druge izlete a sve je uključeno u cijenu.

Ovo je prvi put da se palača nudi komercijalno. Raniji posjetitelji bili su bivši američki predsjednik  Bill Clinton, princeza Diana i Jackie Kennedy. 

Palaču je 1727. izgradio maharadža koji je utemeljio Džaipur -Sawai Jai Singh II.

 Boravak u palači uključuje i lokalne kulinarske specijalitete i nudi predivan pogled na okolne Aravalli brežuljke.

Do siječnja se apartman nudi po cijeni od tisuću dolara i zarada će biti uplaćena zakladi princeze Diyae Kumari koja podupire žene i umjetnike u seoskim područjima.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter