Zadovoljni rezultatima

Sense & dance briljirao u Zagrebu: Pet koreografija, pet medalja na velikom međunarodnom natjecanju

| Autor: Glas Istre
(Sense&dance)

(Sense&dance)


Plesni studio Sense & dance ostvario je zapažen uspjeh na velikom međunarodnom natjecanju International Dance Open, održanom u Zagrebu od 18. do 21. prosinca, gdje je nastupio s ukupno pet koreografija i osvojio isto toliko odličja.

(Sense&dance)(Sense&dance)

Zlatne medalje pripale su koreografijama "Sign of the Times" u kategoriji lyrical senior group te "Antheam" u kategoriji MTV commercial senior group. Srebrna odličja osvojile su koreografije "Dangerous" u open senior group kategoriji i "Paint It Black" u contemporary senior group kategoriji, dok je treće mjesto pripalo nastupu "That’s Right", u izvedbi Emme Ivančić u kategoriji MTV commercial kids solo.

(Sense&dance)(Sense&dance)

Posebno priznanje ostvarila je koreografija "Paint It Black", koja je izborila plasman u Gold Stars natjecanja. Sve koreografije potpisuje koreografkinja Sanela Ivančić.

(Sense&dance)(Sense&dance)

Iz studija poručuju kako su iznimno zadovoljni postignutim rezultatima te da se trud i kontinuirani rad ponovno pokazao uspješnim. Nakon blagdanske pauze, Sense&dance započinje pripreme za nova natjecanja koja ih uskoro očekuju u Novigradu i Samoboru.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter


desktop8






Trenutno na cestama