ODBOJKA

Superliga odbojkašica: Lider zaustavio pulsku seriju pobjeda

| Autor: Robert CAR
Mladostašice su ipak prejake - Azra Rakić i Dorotea Ćosić (Snimio Danilo Memedović)

Susret 20. kola Superlige odbojkašica: Mladost - Veli Vrh 3:0 (25:17, 25:13, 25:19). Dom odbojke "Bojan Stranić". Suci: Mijić i Muha.

MLADOST: Freund 9, Popić 6, Perić 6, Smoljan (L), Papac 1, Grbavica, Šamadan, Kulić 15, Marković 4, Cvetičanin 7, Štimac (L), Sesar, Tomić 6.

VELI VRH: Bastijančić, Ćosić 7, Miletić (L), Stošić (L), Rakić 6, Ćaćić, Kalister 5, Ivanović 1, Šverko 3, Ćorić 17, Kliman 2.

Serija pobjeda pulskih superligašica stala je, očekivano, u Zagrebu. Nakon četiri pobjede u nizu, odbojkašice Velog Vrha poražene su u tri seta od vodeće Mladosti, nakon 63 minute.

S obzirom na to da su već odavno osigurale ostanak u društvu najboljih, igračice trenerice Tatjane Tonković ne moraju previše žaliti zbog ovog poraza, a rasterećene borbe za plasman odigrat će i preostala dva kola, domaći ogled s Marinom Kaštela te završni susret u Splitu protiv Brda.