(Arhiva)
Pula. Igralište sa umjetnom travom Valkane. Gledatelja: 50. Sudac: Ajdin Cavkić ( Pula). Pomoćnici: Mikša (Pula), Đudarić ( Galižana )
Strijelci: 1:0 Moslavac (4), 2:0 Ščira (21) , 3:0 Siljan (72 ), 4:0 Yatera ( 85)
Uljanik: Bodetić, Rossi, Maturi, Zgrablić, Buić, Sumić, Matas, Moslavac, Cukon, Šćira, Perić-Komšić (još su igrali: Vasiljević, Ukich, Krivičić, Siljan, Bikić, Švraka, Vujanić, Kablar, Terlević, Yatera)
Buje: Fabac, Krizmanić, Sficco, Dubac, Peroša, Fakin, Bulešić, Bartulović, Iveljić, Kaližan, Radovčić (još su igrali: Tarčuki, Lakošeljac, Šusterajter, Mendy, Šoškić, Gržetić)
Uobičajeno je da se “generalka” odradi ovisno o prvom proljetnom kolu no ovog puta je bilo, a sve zbog vremenskih uvjeta obrnuto. Uljanik je bio domaćin mada će u subotu put Dugog Sela dok su Buje imali ulogu gosta mada će sljedećeg vikenda na svom terenu igrati protiv Pazinke u zaostalom kolu jesenskog djela.
Uljanik je bio bolji , to je zorno pokazivao kroz svih devedeset minuta i vrlo vjerojatno će početni sastavi biti isti protiv Dugog Sela. Prvi pogodak djelo je Moslavca kada je pratio jedan ubačaj iz blizine i gužve pogodio mrežu, onda je Šćira gurnut u priliku i kada se pojavio pred golom rutinski poentirao. U nastavku je Siljan, koji je na klupi s obzirom da ima četiri kartona i neće igrati u subotu, pogodio sa dvadeset metara i za kraj je Yatera pratio akciju sa desne strane i dočekao loptu na pet metara za konačnih 4:0.