Ako ste propustili

Kašnjenja, nesreće i tartufi – pet priča koje su obilježile dan

| Autor: Glas Istre
Ako ste propustili

Ako ste propustili


Dostave koje kasne tisućama građana, prometna nesreća u Peroju i slučaj iz Rapca o kojem se oglasila policija obilježili su današnji dan. Uz to, u Motovunu je proglašen najveći bijeli tartuf ovogodišnjeg festivala, dok je Sigurna kuća Istra obilježila 20 godina rada i pomogla podsjetiti koliko je važno pružiti podršku žrtvama nasilja.

Obustava dostava – kasne paketi tisućama građana

Dio partnera DPD-a obustavio je rad zbog spora oko naknada i kazni, pa oko 12 tisuća paketa kasni s isporukom.

Pijan vozač u Peroju pokosio djevojčicu

Slovenac (55) vozio je unatrag s 1,9 promila alkohola u krvi i udario maloljetnicu. Kažnjen je s 2820 eura i šest mjeseci bez vozačke.

Slučaj iz Rapca: policija nije našla kazneno djelo

Nakon prijave da je stranac pratio maloljetnicu, policija poručuje da zasad nema elemenata kaznenog djela, ali izvidi se nastavljaju.

Motovun: proglašen najveći tartuf festivala

Na Festivalu terana i tartufa najveći bijeli tartuf teži 225 grama, pronašla ga je tvrtka Premium tartufi.

Sigurna kuća Istra – 20 godina podrške ženama

Udruga je obilježila dva desetljeća rada, a Jadranka Černjul poručila: "Sve žene na kraju ojačaju i izađu iz kruga nasilja."

Za više informacija o ovim i drugim aktualnim temama iz Istre, Hrvatske i svijeta pratite nas svakodnevno na portalu Glasa Istre, kao i na našim društvenim mrežama –FacebookuInstagramu i X-u. Donosimo vam provjerene vijesti, lokalne priče i najvažnije događaje – brzo, točno i jasno.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama