ZAGREB

Vindija trenutno bez poteškoća u proizvodnji

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Epidemija koronavirusa ne odražava se negativno na poslovanje Vindije, proizvodnja u grupi se odvija punim kapacitetom i sirovine ima dovoljno kako bi se zadovoljila potražnja, rekli su za Hinu iz te tvrtke.

U Grupi Vindija proizvodnja se trenutačno odvija punim kapacitetom, u tri smjene, a sirovine ima dovoljno kako bi se zadovoljile potrebe potražnje za namirnicama posebice za mlijekom i svježom piletinom koje bilježe rekordne rezultate u maloprodaji, kažu u Vindiji.

Dodaju kako se cjelokupni proizvodni i prodajni ciklus odvijaju neometano, uz pridržavanje svih mjera sigurnosti i zaštite koji je propisao krizni stožer.

"Zdravlje naših zaposlenika na prvom je mjestu te zasad nema razloga za zabrinutost oko dostatnosti hrane za građane", ističu u Vindiji.

Napominju i kako se trenutno epidemija ne odražava negativno na poslovanje, no teško je predvidjeti kakve će biti stvarne posljedice, kada se krenu zbrajati ukupne štete.

Iz tvrtke  pozdravljaju mjere Vlade usmjerene za pomoć gospodarstvenicima.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter