Zion Boška 2025.

Festival posvećen dub, reggae i bass glazbi vraća se u srce Istre

| Autor: Glas Istre
(Press)

(Press)


Zion Boška Festival, posvećen dub, reggae i bass glazbi, održat će se od 26. do 28. lipnja u šumskoj oazi kod Sutivanca. Festival ove godine doživljava svoje četvrto izdanje, a dosad je bio nominiran i za najbolji boutique festival te najbolji novi festival u Hrvatskoj.

(Press)(Press)

Ovogodišnji program donosi nastupe više od 30 izvođača iz različitih zemalja. Među glavnim gostima su Iration Steppas ft. Macky Banton, međunarodno priznati predstavnici dub scene, kao i Black Omolo i Junior Dread, koji će ovom prilikom prvi put nastupiti u Hrvatskoj.

Program se odvija na dvije pozornice, a posebna atrakcija ovogodišnjeg izdanja bit će glavna Dub Arena na kojoj će se tijekom tri festivalska dana izmjenjivati četiri različita, ručno građena soundsystema – što je rijetkost i na europskoj sceni.

(Press)(Press)

Zion Boška prostor je koji i izvan festivala okuplja ljubitelje dub i reggae glazbe te već šestu sezonu redovito organizira soundsystem događanja, čime postaje sve prepoznatljivije ime na europskoj glazbenoj karti.

(Press)(Press)

Ulaz na festival je besplatan za mještane Sutivanca i mlađe od 18 godina. Više informacija i ulaznice dostupni su na službenoj stranici festivala: www.zionboska.com.


Podijeli: Facebook Twiter