VINKOVCI

Mario Milinković, novi predsjednik vukovarsko-srijemskog SDP-a

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Načelnik Općine Stari Mikanovci, Mario Milinković, novi je predsjednik SDP-a Vukovarsko-srijemske županije, odlučili su na izborima u subotu članovi te županijske organizacije.

„Pred nama je vrlo težak, ozbiljan i odgovoran posao i vjerujem da će on uroditi plodom te da ćemo vratiti povjerenje žitelja naše županije", poručio je nakon izbora Mario Milinković, dodavši kako će SDP ponuditi rješenja za micanje Vukovarsko-srijemske županije sa začelja liste županija koje zaostaju u razvoju.

"Spojem mladosti i iskustva te željom za razvojem i ostankom u našoj županiji bit ćemo konstruktivna oporba i nudit ćemo rješenja kako bi se promijenilo vrlo teško stanje u kojem je Vukovarsko-srijemska županija", rekao je Milinković.

Na mjestu predsjednika vukovarsko-srijemske županijske organizacije SDP-a zamijenio je Gorana Hefera, koji je proljetos podnio ostavku na tu dužnost.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter
Web kamere

Pula

Pula: Forum
Pula: Forum

Pula

Pula: Amphitheater
Pula: Amphitheater