(I. RADETIĆ)
U punoj dvorani Valbruna, pred više od 400 gledatelja, Acapulco je golovima Renata Đuričića i Danijela Cvijetića zasluženo stigao do naslova u finalu protiv Barbierija, za koje je utješni pogodak postigao Luka Matošević
U punoj dvorani Valbruna, pred više od 500-tinjak gledatelja, završilo je Zimsko prvenstvo Rovinja za igrače Prve malonogometne lige. Zasluženi prvaci Rovinja u malom nogometu su igrači Acapulca, koji su i tijekom prvenstva osvojili prvo mjesto. Već dugo ljubitelji malog nogometa nisu vidjeli ovako zanimljivi finalni susret i izjednačenu igru, u kojoj su se igrači Barbierija pošteno ispromašivali, dok su igrači Acapulco spretno poveli preko brzih Renata Đuričića i Danijela Cvijetića.
Golijada za treće mjesto
Gol nade, u posljednjim minutama susreta, za poražene je postigao Luka Matošević, no više od toga Barbieri nisu uspjeli. Pobjednička ekipa igrala je u sastavu: Pellizzer, Cvijetić, Leshdedaj, Sošić, Đuričić, Breški, Jelić, Begzić, Vokić, Cvolić, Stojanov, Terlević, voditelj Ivan Rabar.
U borbi za treće mjesto, u pravoj golijadi, Torcida Block bar, golovima Igora i Marka Lepinjice, Novoselića te Abuselyane, tek nakon produžetaka došla je do pobjede protiv Virkle Circolo za koje su strijelci bili Bradarić, Antolović, Serafin i Milošević.
Fair-play Fuflandersima
U uvertiri finala, pak, susret su odigrali mladi rovinjski kanarinci do 11 godina trenera Mladena Matoševića. Za najboljeg igrača, po izboru momčadi, proglašen je Valentin Leshdedaj (Acapulco), dok je najbolji strijelac s 26 golova Danijel Cvijetić iz pobjedničke ekipe, a najbolji vratar je Dario Kazalac (Barbieri). Fair-play trofej pripao je momčadi Fuflanders iz Rovinjskog sela.
Rezultati, za 7.mjesto: Rovinj – Fuflanders 2:4; za 5.mjesto: Sošići – Zeleni čaj 4:3; za 3. mjesto: Torcida Block bar – Virkle Circolo 9:6 (5:5), finale: Acapulco – Barbieri 2:1. (I. RADETIĆ)