LONDON

Wimbledon: Rezultati

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Rezultati susreta koji su na grand slam turniru u Wimbledonu igrani u utorak:

Rezultati susreta drugog dana u Wimbledonu:
Tenisači
1. kolo:

Reilly Opelka (SAD/N.15) - Carlos Taberner (Špa) 7-6 (7/5), 6-4, 6-4
Mikael Ymer (Šve) - Daniel Altmaier (Njem) 6-3, 7-5, 7-5
Christian Harrison (SAD) - Jay Clarke (VBR) 7-6 (7/3), 6-1, 7-6 (8/6)
David Goffin (Bel) - Radu Albot (Mol) 6-2, 6-2, 7-6 (7/5)
Sebastián Báez (Arg/N.31) - Taro Daniel (Jap) 6-4, 6-4, 7-5
Ryan Peniston (VBR) - Henri Laaksonen (Švi) 6-4, 6-3, 6-2
Steve Johnson (SAD) - Grigor Dimitrov (Bug/N.18) 4-6, 5-2 (predaja)
Christian Garín (Čile) - Elias Ymer (Šve) 6-3, 7-5, 6-4
Hugo Grenier (Fra) - Marc-Andrea Huesler (Švi) 6-3, 7-6 (7/0), 6-7 (5/7), 2-6, 6-4
Benjamin Bonzi (Fra) - Zdenek Kolár (Češ) 6-3, 6-3, 6-1
Jenson Brooksby (SAD/N.29) - Mikhail Kukushkin (Kaz) 6-3, 6-2, 6-3
Alex De Minaur (Aus/N.19) - Hugo Dellien (Bol) 6-1, 6-3, 7-5
Jack Draper (VBR) - Zizou Bergs (Bel) 6-4, 6-4, 7-6 (7/4)
Liam Broady (VBR) - Lukás Klein (Slk) 4-6, 6-3, 7-5, 6-7 (2/7), 6-3
Diego Schwartzman (Arg/N.12) - Stefan Kozlov (SAD) 6-3, 6-2, 6-2
Denis Shapovalov (Kan/N.13) - Arthur Rinderknech (Fra) 6-1, 6-7 (6/8), 6-7 (4/7), 6-4, 6-1
Brandon Nakashima (SAD) - Nicola Kuhn (Špa) 6-3, 6-7 (1/7), 6-3, 6-2
Daniel Galán (Kol) - Dominik Koepfer (Njem) 6-4, 7-5, 7-6 (7/1)
Roberto Bautista (Špa/N.17) - Attila Balázs (Mađ) 6-1, 6-0, 6-3
Filip Krajinović (Srb/N.26) - Jirí Lehecka (Češ) 5-7, 6-4, 6-7 (5/7), 7-6 (7/5), 6-4
Nick Kyrgios (Aus) - Paul Jubb (VBR) 3-6, 6-1, 7-5, 6-7 (3/7), 7-5
Jordan Thompson (Aus) - Roberto Carballés Baena (Špa) 6-4, 6-1, 6-1
Stefanos Tsitsipas (Grč/N.4) - Alexander Ritschard (Švi) 7-6 (7/1), 6-3, 5-7, 6-4
Maxime Cressy (SAD) - Félix Auger-Aliassime (Kan/N.6) 6-7 (5/7), 6-4, 7-6 (11/9), 7-6 (7/5)
Jack Sock (SAD) - Bernabé Zapata (Špa) 7-6 (8/6), 6-4, 6-4
Dennis Novak (Aut) - Facundo Bagnis (Arg) 7-6 (9/7), 2-6, 6-4, 6-3
Jason Kubler (Aus) - Daniel Evans (VBR/N.28) 6-1, 6-4, 6-3
Marcos Giron (SAD) - Holger Rune (Dan/N.24) 6-3, 7-5, 6-4
Alex Molcan (Slk) - Pedro Martínez (Špa) 4-6, 6-4, 6-4, 6-1
Alastair Gray (VBR) - Tseng Chun Hsin (Twn) 6-3, 6-3, 7-6 (7/3)
Taylor Fritz (SAD/N.11) - Lorenzo Musetti (Ita) 6-4, 6-4, 6-3
Mackenzie McDonald (SAD) - Nuno Borges (Por) 6-4, 6-4, 7-6 (7/3)
Richard Gasquet (Fra) - Joao Sousa (Por) 7-6 (9/7), 6-2, 4-6, 4-6, 6-3
Emil Ruusuvuori (Fin) - Yoshihito Nishioka (Jap) 6-2, 6-2, 4-6, 6-4
Botic van de Zandschulp (Niz/N.21) - Feliciano López (Špa) 6-2, 6-3, 6-3
Lorenzo Sonego (Ita/N.27) - Denis Kudla (SAD) 6-7 (6/8), 6-3, 7-5, 4-6, 6-2
Hugo Gaston (Fra) - Alexei Popyrin (Aus) 6-2, 4-6, 0-6, 7-6 (7/3), 6-3
Ricardas Berankis (Lit) - Sam Querrey (SAD) 6-4, 7-5, 6-3
Rafael Nadal (Špa/N.2) - Francisco Cerundolo (Arg) 6-4, 6-3, 3-6, 6-4

Tenisačice
1. kolo:

Iga Swiatek (Polj/N.1) - JANA FETT (HRV) 6-0, 6-3
Lesley Kerkhove (Niz) - Sonay Kartal (VBR) 6-4, 3-6, 6-1
Claire Liu (SAD) - Nuria Párrizas (Špa) 7-5, 6-3
Alizé Cornet (Fra) - Yulia Putintseva (Kaz/N.27) 6-3, 7-6 (7/5)
Ajla Tomljanović (Aus) - Jil Teichmann (Švi/N.18) 6-2, 6-3
Catherine Harrison (SAD) - Arantxa Rus (Niz) 6-1, 6-4
Viktorija Golubic (Švi)- Andrea Petkovic (Njem) 6-4, 6-3
Barbora Krejčíková (Češ/N.13) - Maryna Zanevska (Bel) 7-6 (7/4), 6-3
Zheng Qinwen (Kina) - Sloane Stephens (SAD) 7-6 (7/1), 7-5
Bianca Andreescu (Kan) - Emina Bektas (SAD) 6-1, 6-3
Elena Rybakina (Kaz/N.17) - CoCo Vandeweghe (SAD) 7-6 (7/2), 7-5
PETRA MARTIĆ (HRV) - Shelby Rogers (SAD/N.30) 6-2, 7-6 (7/5)
Kristína Kucová (Slk) - Laura Pigossi (Bra) 7-5, 6-0
Paula Badosa (Špa/N.4) - Louisa Chirico (SAD) 6-2, 6-1
Irina Maria Bara (Rum) - Chloé Paquet (Fra) 6-2, 6-4
Ana Bogdan (Rum) - Dayana Yastremska (Ukr) 6-2, 6-2
Petra Kvitová (Češ/N.25) - Jasmine Paolini (Ita) 2-6, 6-4, 6-2
Magdalena Frech (Polj)- Camila Giorgi (Ita/N.21) 7-6 (7/4), 6-1
Anna Karolína Schmiedlová (Slk) - Rebecca Peterson (Šve) 7-5, 0-6, 6-3
Kirsten Flipkens (Bel) - Jaimee Fourlis (Aus) 7-5, 6-2
Simona Halep (Rum/N.16) - Karolína Muchová (Češ) 6-3, 6-2
Coco Gauff (SAD/N.11) - Gabriela Ruse (Rum) 2-6, 6-3, 7-5
Mihaela Buzarnescu (Rum) - Nastasja Schunk (Njem) 6-4, 6-2
Lauren Davis (SAD) - Madison Brengle (SAD) 6-2, 7-5
Amanda Anisimova (SAD/N.20) - Yuan Yue (Kina) 6-3, 6-4
Sara Sorribes (Špa/N.32) - Christina McHale (SAD) 6-2, 6-1
Harmony Tan (Fra) - Serena Williams (SAD) 7-5, 1-6, 7-6 (10/7)
Katie Boulter (VBR) - Clara Burel (Fra) 7-5, 6-3
Zhang Shuai (Kina/N.33) - Misaki Doi (Jap) 6-4, 6-0
Marta Kostyuk (Ukr) - Katie Swan (VBR) 4-6, 6-4, 6-4
Maria Sakkari (Grč/N.5) - Zoe Hives (Aus) 6-1, 6-4
Viktoriya Tomova (Bug) - Daria Saville (Aus) 7-5, 3-6, 7-5
Tatjana Maria (Njem) - Astra Sharma (Aus) 4-6, 6-3, 6-4
Yanina Wickmayer (Bel) - Zhu Lin (Kina) 6-4, 6-2
Jelena Ostapenko (Lat/N.12) - Océane Dodin (Fra) 6-4, 6-4
Wang Qiang (Kina)- Belinda Benčić (Švi/N.14) 6-4, 5-7, 6-2
Heather Watson (VBR) - Tamara Korpatsch (Njem) 6-7 (7/9), 7-5, 6-2

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Web kamere

Pula

Pula: Banjole bay
Pula: Banjole bay

Pula

Pula: Golden Gate of
Pula: Golden Gate of