SANKT PETERBURG

ATP Sankt Peterburg: Čilić vrlo lako prošao prvu prepreku

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Hrvatski tenisač Marin Čilić nije se mnogo namučio za prvu pobjedu na ATP turniru u Sankt Peterburgu. U laka dva seta Čilić je svladao Španjolca Alberta Ramosa.

Dvoboj dvojice 33-godišnjaka trajao je samo jedan sat i 23 minute, a Čilić je slavio 6-2, 6-3 čime je šesti put, u devetom međusobnom meču, dobio Španjolca koji se nalazi na 43. mjestu ATP ljestvice.

Odmah na startu meča Čilić je došao do prednosti i breaka, a kasnije u prvom setu je dodatno povećao razliku drugim breakom i s laganih 6-2 dobio tu prvu dionicu.

Da neće biti neizvjesnosti ni u nastavku meča vidjelo se na startu drugog seta kada je Čilić još jednom, treći put u meču, oduzeo Španjolcu servis i nakon toga mirno priveo meč kraju.

U 2. kolu Čilić će igrati protiv pobjednika meča Rusa Karena Hačanova (šesti nositelj) i Francuza Adriana Mannarina.

ATP Sankt Peterburg, 1. kolo:

Marin Čilić (Hrv) - Albert Ramos-Vinolas (Špa) 6-2, 6-3

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama