JER SVIRATI SE MORA 2
ŠTALA: Gustafi u zagrebačkom Saxu
Nastupi u Zagrebu za nas su nešto posebno, uvijek dovoljno ljudi, predobro raspoloženih i k tome svi su fanovi i poznavatelji naše glazbe. Kud ćeš bolje! Naša publika u Saxu neće čuti ništa novo, niti im to treba. Jer mi ćemo, kao da nam je to prvi put, svirati i "Katarinu" i "Kadi su ta vrata" i "Jesen" i "Žminjku", "Kurijeru"… - sve! Opet ćemo se stopiti u jedno, i mi i publika, kaže Edi Maružin