susret u pulskom domu sportova

Nerealizirane prilike dovele do poraza od Dinama

| Autor: Ivica CEROVAC
NEMA PROLAZA - Niku Vukmira zaustavljaju suigrači iz reprezentacije Kristijan Postružin i Luka Perić (Snimio Dejan Štifanić)

Stanoinvest Futsal Pula i dalje je na čekanju prve domaće pobjede u 2023. godini. Nakon 4:4 s Olmissumom na otvaranju drugog dijela sezone, Puljane je u Domu sportova "Mate Parlov" s 4:2 svladao Futsal Dinamo.

Presudilo je prvo poluvrijeme, u kojem je teško bilo izbrojati prilike koje nisu uspjeli realizirati igrači trenera Nijaza Mulahmetovića. Raspoloženi Ante Piplica na gostujućem golu u tih je 20 minuta samo jednom kapitulirao, a na drugoj su strani Zagrepčani iz prve ozbiljnije prijetnje poentirali.

Otišle su tako momčadi u svlačionice pri rezultatu 1:1, a onda su se u nastavku drugačije zamiješale karte. Gosti su se odvojili na "plus tri" i sve što su nervozni domaćini potom uspjeli bilo je da s još jednim pogotkom ublaže poraz.

Stanoinvest Futsal Pula - Futsal Dinamo 2:4

Utakmica 12. kola Prve HMNL: Stanoinvest Futsal Pula - Futsal Dinamo 2:4 (1:1). Dom sportova "Mate Parlov". Gledatelja: 400. Suci: Vedran Babić i Mario Budimir (oba Split). Strijelci: 1:0 Bilić (5'), 1:1 Perić (12'), 1:2 Mužar (25'), 1:3 Postružin (28'), 1:4 Zonjić (30'), 2:4 Moravac (34'). Žuti kartoni: Mataja, Grbić, Milanović, Osredkar, Bilić (Stanoinvest Futsal Pula), Mužar (Futsal Dinamo).

STANOINVEST FUTSAL PULA: Milanović, Osredkar, Mataja, Difonzo, Vukmir, Moravac, Petrušić, Dujmović, Grbić, Galešić, Bilić, Ramić, Prelčec, Lorber.

FUTSAL DINAMO: Piplica, Perić, Postružin, Čekol, T. Novak, Dragaš Selaković, Konsuo, Mužar, Šućur, Dekanić, Zonjić, F. Novak, Pavlić.

Rezultati 12. kola:

Stanoinvest Futsal Pula - Futsal Dinamo 2:4, Novo vrijeme - Torcida 6:2, Square - Vrgorac 6:1, Osijek - Olmissum 3:3, Universitas - Crnica 2:2.Foto