ZAGREB

Vlada: Članovi Nadzornog odbora HEP-a Goran Granić i Jelena Zrinski Berger

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Na zatvorenome dijelu 198. sjednice Vlada je donijela neke kadrovske odluke pa je tako Glavnoj skupštini Hrvatske elektroprivrede d.d. za članove Nadzornog odbora predložila Gorana Granića i Jelenu Zrinski Berger.

Granić i Zrinski Berger bit će u Nadzornom odboru do provedbe postupka izbora članova Nadzornog odbora, a najduže šest mjeseci jer im mandat od šest mjeseci istječe 19. prosinca.

Razriješena je dosadašnja članica Vladina Povjerenstva za osobe s invaliditetom Sandra Hirc, a za novu je članicu, predstavnicu Ministarstva pravosuđa, Vlada imenovala Anu Frangeš. Zbog odlaska u mirovinu 31. prosinca, na osobni je zahtjev razriješen dosadašnji zamjenik glavnog ravnatelja Državne geodetske uprave Antun Vidaković, a Vlada je, do provedbe javnog natječaja, ovlastila državnog službenika Antonija Šustića za poslove zamjenika glavnog ravnatelja Državne geodetske uprave od 1. siječnja 2020., najduže šest mjeseci.

Katu Sušac, Mirjanu Čižmešiju i Darija Matanovića Vlada je Skupštini društva Hrvatskog operatora tržišta energije d.o.o. predložila za članove Nadzornog odbora najduže šest mjeseci jer im dosadašnji mandat istječe 28. prosinca.                                                                                                   

 

Povezane vijesti










Trenutno na cestama