SISAK

U Sisačko-moslavačkoj županiji 48 novozaraženih, značajan porast

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Na području Sisačko-moslavačke županije u protekla  24 sata registrirano je 48 novooboljelih osoba od Covida-19, što je osjetno više od proteklih dana, izvijestio je u subotu županijski Stožer Civilne zaštite. 

 Jučer  je, naime, stožer izvijestio o 10 novozaraženih osoba.

 U današnjem izvješću županijski Stožer navodi da je među 48 novooboljelih od Covida-19 na području županije njih 18 s  područja Kutine, 17 ih je iz Siska, pet iz Novske, tri iz Lekenika, po dvije osobe iz Petinje i Velike Ludine, te jedna novozaražena osoba iz Popovače.

 Stožer ponavlja apel građanima županije da poštuju epidemiološke mjere Nacionalnog stožera civilne zaštite kako bi se spriječilo širenje pandemije.

Povezane vijesti










Trenutno na cestama