ZAGREB

Vaterpolo: Prvenstvo počinje 3. listopada, Savez dobio novog sponzora

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Hrvatski vaterpolo savez objavio je u četvrtak da nova sezona počinje 3. listopada te da se grupi njegovih sponzora pridružila još jedna eminentna tvrtka - Papirus, koji je na tržištu već punih 26 godina.

"Otvarajući tvrtku u Zagrebu od ove godine pokrivamo sve dijelove Hrvatske te imamo mogućnost pravovremeno djelovati i oprskrbiti naše partnere u svim krajevima Lijepe naše. Kroz taj novi poslovni iskorak bilo nam je bitno kvalitetno se predstaviti tržištu pa smo odlučili da je to naučinkovitije učiniti kroz povezanost s našim najtrofejnijim sportom. Iznimna nam je čast vezati se uz tako uspješan brend poput hrvatskog vaterpola kako bi zajedničkom sinergijom i dalje ostvarivali vrhunske uspjehe", rekao je Ante Bobelj, predsjednik uprave Papirus Grupe najavljujući da će tvrtka od 01. listopada biti prisutna i na zagrebačkom području. 

Vaterpolo prvenstvo Hrvatske za seniore počinje 3. listopada i u njemu sudjeluje 11 klubova.  Dubrovački Jug obranu naslova počinje tek u drugom kolu jer je u prvom slobodan i 10. listopada gostuje kod Medveščaka. Doprvak Mladost u prvom kolu dočekuje KPK s Korčule. 

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter