ZAGREB

Odgođena utakmica Hajduka i Dinama igrat će se 20. travnja

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Povjerenik natjecanja Prve HNL Josip Brezni u ponedjeljak je odlučio kako će se odgođena utakmica 9. kola između Hajduka i Dinama igrati 20. travnja.

Brezni je takvu odluku donio u dogovoru s klubovima, vodeći se njihovim obvezama prema kalendaru natjecanja i potrebama ugovornog partnera za TV prava lige.

Susret Hajduka i Dinama odgođena je u rujnu prošle godine na zahtjev Dinama zbog nastupa u natjecanju po skupinama Europske lige.

Hajduk i Dinamo će tako odigrati dva susreta na Poljudu u razmaku od 40 dana jer će se na istom mjestu sastati i u 27. kolu 12. ožujka.

Trenutačno je Dinamo drugi na ljestvici sa 50 bodova, dva manje uz utakmicu manje od vodećeg Osijeka, a jednim više uz također utakmicu manje od treće Rijeke, dok je Hajduk četvrti sa 47 bodova.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter