ZAGREB

Kvalifikacije za SP 2022. - rezultati

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Rezultati susret europskih kvalifikacija za nogometno SP 2022. godine.

SKUPINA A
Portugal - Luksemburg  5-0 (Ronaldo 8-11m, 13-11m, 87, Fernardes 18, Palhinha 69)
Srbija - Azerbajdžan   3-1 (Vlahović 30-11m, 52, Tadić 83-11m / Mahmudov 45+2)

LJESTVICA:
1. Srbija                 7  5  2  0 16-8   17
2. Portugal               6  5  1  0 16-4   16
3. Luksemburg             6  2  0  4  5-14   6
4. Irska                  6  1  2  3  8-8    5
5. Azerbajdžan            7  0  1  6  4-15   1

SKUPINA B
Kosovo - Gruzija      1-2 (Muriqi 45-11m / Okriašvili 11, Davitašvili 82)
Švedska - Grčka       2-0 (Forsberg 59-11m, Isak 69)

LJESTVICA:
1. Švedska                6  5  0  1 12-3   15
2. Španjolska             6  4  1  1 13-5   13
3. Grčka                  6  2  3  1  7-6    9
4. Gruzija                7  1  1  5  3-11   4
5. Kosovo                 7  1  1  5  3-13   4

SKUPINA C
Bugarska - Sjeverna Irska 2-1 (Nedelev 53, 63 / Washington 35)
Litva - Švicarska         0-4 (Embolo 31, 45, Steffen 42, Gavranović 90+4)

LJESTVICA:
1. Italija                6  4  2  0 12-1   14
2. Švicarska              6  4  2  0 10-1   14
3. Bugarska               7  2  2  3 6-10    8
4. Sjeverna Irska         6  1  2  3  5-7    5
5. Litva                  7  1  0  6  4-18   3

SKUPINA D
Kazahstan - Finska       0-2 (Pukki 45, 48)
Ukrajina - BiH           1-1 (Jarmolenko 15 / Ahmedhodžić 77)

LJESTVICA:
1. Francuska              6  3  3  0  8-3   12
2. Ukrajina               7  1  6  0  9-8    9
3. Finska                 6  2  2  2  7-7    8
4. BiH                    6  1  4  1  8-7    7
5. Kazahstan              7  0  3  4  5-12   3

SKUPINA F
Danska - Austrija       1-0 (Maehle 53)
Farski Otoci - Škotska  0-1 (Dykes 86)
Izrael - Moldavija      2-1 (Zahavi 28, Dabbur 49 / Nicoloescu 90+5)

LJESTVICA:
1. Danska                 8  8  0  0 27-0   24
2. Škotska                8  5  2  1 13-7   17
3. Izrael                 8  4  1  3 18-15  13
4. Austrija               8  3  1  4 11-14  10
5. Farski Otoci           8  1  1  6  4-17   4
6. Moldavija              8  0  1  7  4-24   1

SKUPINA I
Albanija - Poljska     0-1 (Swiderski 78)
Engleska - Mađarska    1-1 (Stones 37 / Sallai 24-11m)
San Marino - Andora    0-3 (Pujol 9, Moreno 53, Fernandez 89)

LJESTVICA:
1. Engleska               8  6  2  0 24-3   20
2. Poljska                8  5  2  1 25-8   17
3. Albanija               8  5  0  3 11-7   15
4. Mađarska               8  3  2  3 13-12  11
5. Andora                 8  2  0  6  7-9    6
6. San Marino             8  0  0  8  1-32   0

IGRANO U PONEDJELJAK:
SKUPINA E
Bjelorusija - Češka   0-2 (Schick 22, Hložek 65)
Estonija - Wales      0-1 (Wilson 12)

LJESTVICA:
1. Belgija                6  5  1  0 21-4   16
2. Češka                  7  3  2  2 12-9   11
3. Wales                  6  3  2  1  8-7   11
4. Estonija               6  1  1  4  8-16   4
5. Bjelorusija            7  1  0  6  6-19   3

SKUPINA G
Nizozemska - Gibraltar  6-0 (Van Dijk 9, Depay 21, 45'3-11m, Dumfries 48, Danjuma 75, Malen 86)
Latvija - Turska        1-2 (Gutkovskis 70 / Dursun 76, Yilmaz 90+9-11m)
Norveška - Crna Gora    2-0 (Elyounoussi 29, 90+6)

LJESTVICA:
1. Nizozemska             8  6  1  1 29-6   19
2. Norveška               8  5  2  1 15-6   17
3. Turska                 8  4  3  1 19-15  15
4. Crna Gora              8  3  2  3 11-11  11
5. Latvija                8  1  2  5  8-13   5
6. Gibraltar              8  0  0  8  3-34   0

SKUPINA H
HRVATSKA - Slovačka  2-2 (KRAMARIĆ 25, MODRIĆ 71 / Schranz 20, Haraslin 45)
Cipar - Malta        2-2 (Papoulis 7, Sotiriou 80 / Muscat 53, Degabriele 90+8)
Slovenija - Rusija   1-2 (Iličić 40 / Divejev 28, Džikija 32)

LJESTVICA:
1. Rusija                 8  6  1  1 13-5   19
2. HRVATSKA               8  5  2  1 13-3   17
3. Slovačka               8  2  4  2  9-8   10
4. Slovenija              8  3  1  4  9-9   10
5. Malta                  8  1  2  5  8-17   4
6. Cipar                  8  1  2  5  3-13   4

SKUPINA J
S. Makedonija - Njemačka  0-4 (Havertz 50, Werner 70, 73, Musiala 83)
Rumunjska - Armenija      1-0 (Mitrita 26)
Island - Lihtenštajn      4-0 (Thordarson 19, Gudmundsson 35-11m,79-11m, Gudjonsen 89)

LJESTVICA:
1. Njemačka               8  7  0  1 23-3   21
2. Rumunjska              8  4  1  3 11-8   13
3. S.Makedonija           8  3  3  2 15-10  12
4. Armenija               8  3  3  2  8-11  12
5. Island                 8  2  2  4 11-15   8
6. Lihtenštajn            8  0  1  7  2-23   1

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter







Vremenska prognoza

Podaci preuzeti sa: www.yr.no


Web kamere

Pula

Pula: Banjole bay
Pula: Banjole bay

Pula

Pula: Golden Gate of
Pula: Golden Gate of