ZAGREB

Konferencijska liga - rezultati

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Rezultati susreta Konferencijske lige:

SKUPINA A
HJK Helsinki - Maccabi Tel Aviv               0-5 (0-1)
Alaškert - Lask Linz                          0-3 (0-1)

LJESTVICA:
1. Maccabi Tel Aviv               3  2  1  0 10-2  7
2. Lask Linz                      3  2  1  0  6-1  7
3. HJK                            3  1  0  2  4-9  3
4. Alaškert                       3  0  0  3  3-11 0

SKUPINA B
Anorthosis Famagusta - Flora Tallinn          2-2 (2-1)
Partizan Beograd - Gent                       0-1 (0-0)

LJESTVICA:
1. Gent                           3  3  0  0  4-0  9
2. Partizan                       3  2  0  1  4-1  6
3. Flora                          3  0  1  2  2-5  1
4. Anorthosis                     3  0  1  2  2-6  1

SKUPINA C
Bodo/Glimt - Roma                             6-1 (2-1)
CSKA Sofija - Zorja Lugansk                   0-1 (0-0)

LJESTVICA:
1. Bodo/Glimt                     3  2  1  0  9-2  7
2. Roma                           3  2  0  1  9-7  6
3. Zorja Lugansk                  3  1  0  2  2-6  3
4. CSKA Sofija                    3  0  1  2  1-6  1

SKUPINA D
Cluj - AZ Alkmaar                             0-1 (0-1)
Jablonec - Randers                            2-2 (1-1)

LJESTVICA:
1. AZ Alkmaar                     3  2  1  0  4-2  7
2. Jablonec                       3  1  1  1  3-3  4
3. Randers                        3  0  3  0  5-5  3
4. Cluj                           3  0  1  2  1-3  1

SKUPINA E:
Feyenoord Rotterdam - Union Berlin            3-1 (2-1)
Maccabi Haifa - Slavia Prag                   1-0 (1-0)

LJESTVICA:
1. Feyenoord                      3  2  1  0  5-2  7
2. Maccabi Haifa                  3  1  1  1  1-3  4
3. Slavia Prag                    3  1  0  2  4-4  3
4. Union Berlin                   3  1  0  2  5-6  3

SKUPINA F:
Kopenhagen - PAOK                             1-2 (0-2)
Slovan Bratislava - Lincoln                   2-0 (0-0)

LJESTVICA:
1. PAOK                           3  2  1  0  5:2  7
2. Kopenhagen                     3  2  0  1  7:4  6
3. Slovan Bratislava              3  1  1  1  4:4  4
4. Lincoln Red Imps               3  0  0  3  1:7  0

SKUPINA G:
Mura - Rennes                                 1-2 (1-2)
Vitesse - Tottenham                           1-0 (0-0)

LJESTVICA:
1. Rennes                         3  2  1  0  6-4  7
2. Vitesse                        3  2  0  1  4-2  6
3. Tottenham                      3  1  1  1  7-4  4
4. Mura                           3  0  0  3  2-9  0

SKUPINA H:
Karabah Agdam - Kairat Almaty                 2-1 (0-1)
Basel - Omonia Nikozija                       3-1 (2-1)

LJESTVICA:
1. Basel                          3  2  1  0  7-3  7
2. Karabah                        3  2  1  0  6-2  7
3. Kairat Almaty                  3  0  1  2  3-6  1
4. Omonia                         3  0  1  2  2-7  1

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter







Vremenska prognoza

Podaci preuzeti sa: www.yr.no


Web kamere

Pula

Pula: Banjole bay
Pula: Banjole bay

Pula

Pula: Gradilište Studentski dom
Pula: Gradilište Studentski dom