SARAJEVO

Izbornik BiH pozvao dva nogometaša iz HNL

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Bosanskohercegovački izbornik  Dušan Bajević objavio je u petak popis od 32  nogometaša za tri reprezentativna ogleda u studenome, a  na njemu se  nalaze i dva  igrača iz  HNL-a - Stjepan Lončar iz Rijeke i Darko Todorović iz Hajduka .

Najbolji nogometaši BiH će započeti ciklus prijateljskim dvobojom protiv reprezentacije  Irana  12. studenoga  na sarajevskome Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase", a nakon toga slijede susreti u okviru Lige nacije -15. studenoga u Amsterdamu sa Nizozemskom i tri dana kasnije u Sarajevu s Italijom.

"Želimo naglašeno pružiti šansu nogometašima iz domaćih  klubova, a  prijateljska utakmica s Iranom može poslužiti da vidimo kako se oni snalaze kad je jača konkurencija i veći zahtjevi", izjavio je  izbornik Bajević.

On će okupiti  nogometaše 9.studenoga u Sarajevu, najavio je kako će pratiti i formu svih drugih potencijalnih  reprezentativaca, ali i razvoj situacije oko pandemije koronavirusa.

"Pratit ćemo  posebno epidemiološku situaciju u narednome razdoblju i nadam se da će svi doći zdravi na ovo okupljanje. Igramo  tri utakmice za tjedan dana zato je važno da imamo dovoljno igrača na koje možemo računati", poručio je Bajević. 

 

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter