ROTTERDAM

ATP Rotterdam: Tsitsipas u polufinalu

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Grčki tenisač Stefanos Tsitsipas plasirao se u petak u polufinale teniskog ATP turnira u Rotterdamu pobijedivši u četvrtfinalu Australca Alexa De Minaura sa 6-4, 6-4.

Grčki tenisač koji se vratio natjecanjima ovaj tjedan nakon što je zaustavljen u polufinalu Australian opena krajem siječnja u polufinalu će igrati protiv Čeha Jirija Lehecke, 137. tenisača na ATP ljestvici.

Lehecka, koji se u glavni ždrijeb turnira u Rotterdamu plasirao kroz kvalifikacije, u četvrtak je u četvrtfinalu pobijedio Talijana Lorenza Musettija (ATP-63.) sa 6-3, 1-6, 7-5 i ovo mu je prvo ATP polufinale.

U druga dva četvrtfinalna susreta igraju Britanac Cameron Norrie i Kanađanin Félix Auger-Aliassime (ATP-9.) te Mađar Marton Fucsovics protiv Rusa Andreja Rubljeva.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter