SEATTLE

MLB All-Star: Nacionalna liga prekinula niz od devet uzatopnih poraza

| Autor: Hina
Ilustracija (Pixabay)

Ilustracija (Pixabay)


Igrači Nacionalne lige prekinuli su niz od devet uzastopnih poraza od selekcije Američke lige u "All Star" utakmicama američke profesionalne bejzbolske lige MLB svldavaši ih sa 3-2 u ovogodišnjem obračunu najvećih zvijezda održanom u Seattleu.

Neočekivani unak NL-a postao je 32-godišnji hvatač Colorado Rockiesa Elias Diaz koji je nakon ulaska s klupe u osmoj izmjeni udario "home run" kojim je zaostatak svog sastava od 1-2 pretvorio u vodstvo 3-2 koje je zatim i zadržano.

Za Diaza je ovo bio prvi nastip na "All Star" utakmici, a taj potez iz osme izmjene osigurao mu je i naslov najkorisnijeg igrača (MVP) susreta.

Kako se zbog pandemije koronavirusa 2020. godine "All-Star" susret nije niti odigrao, ovo je prva pobjeda NL-a protiv AL-a još od 2012.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama