PRVI NASTUP NOVIH PRVAKINJA - Jasna Božić (Pula) (Snimio Danilo Memedović)
Predstojećeg vikenda, u subotu i nedjelju, u Puli i Ljubljani su na programu dva polufinalna turnira regionalne ABC lige boćarica. Za dva mjesta koja vode na finalni turnir koji će se 22. i 23. rujna 2023. odigrati u Beogradu, u pulskoj boćarskoj dvorani SRC Uljanik Veruda borit će se četiri kluba, slovenski Hrast, srbijanski Novi Beograd, te Komiža i domaćin Pula. Puljanke za vikend tako očekuju prvi međunarodni nastupi nakon osvajanja premijernog naslova prvaka Hrvatske.
Turnir u Puli će se igrati po jednostrukom ligaškom bod sustavu "svako sa svakim" u tri kola, usporedo dva susreta istovremeno po sljedećem rasporedu.
Subota, 1. kolo (9 sati): Pula - Komiža, Hrast - Novi Beograd; 2. kolo (16): Pula - Hrast, Komiža - Novi Beograd. Nedjelja, 3. kolo (9): Pula - Novi Beograd, Komiža - Hrast.