NAŠICE

PH, rukometaši: Nexe svladao PPD Zagreb 26-23

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Rukometaši Nexea pobijedili su na domaćem terenu u Našicama, u 10. kolu prvenstva Hrvatske, najvećeg rivala PPD Zagreb 26-23 (17-11).

Finalna serija koja se igra do šest osvojenih bodova, a trenutačno oba kluba imaju po dva, nastavlja se u srijedu u Zagrebu.

Prvi strijelac Nexea bio je Marin Jelinić koji je postigao šest pogodaka, dok je pet dodao Fahrudin Melić. U poraženom sastavu prvi je strijelac bio Miloš Kos koji je postigao šest pogodaka.

„Zaslužena pobjeda domaćina koji je na početku odigrao u euforiji. Mi nismo otvorili utakmicu kako smo se dogovorili, jurcali smo na sve strane i radili tehničke pogreške. Nexe nas je kažnjavao i napravio je razliku koju nije lako dostići. Uspjeli smo ipak izbrisati taj minus u drugom poluvremenu, ali smo tada opet brzopleto reagirali u nekim trenucima i na kraju nismo uspjeli“, rekao je nakon poraza trener PPD Zagreb Slavko Goluža.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter