(Press)
Drugo i treće mjesto osvojile su članice Žala iz Banjola na mlađekadetskom pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u odbojci na pijesku. Na turniru koji se igrao u Ičićima srebrnim su se medaljama okitile Lena Perhat i Mia Lisjak, dok su brončane pripale Chiari Vasić i Gei Marković.
Start mlađekadetskog pojedinačnog prvenstva Hrvatske u odbojci na pijesku donio je odmah klupski dvoboj u kojem su slavile Perhat i Lisjak (21:9, 21:12), koje su potom poražene od Guine i Raguž (19:21, 20:22). Uslijedile su dvije pobjede, nad Trimčevski i Kresoja (21:11, 16:21, 15:4) te Topalović i Grgurić (21:13, 21:14), s kojima su se Perhat i Lisjak probile do finala, ali tamo su još jednom morale priznati primat Eni Guina i Issi Raguž (14:21, 19:21).
(Press)
Vasić i Marković su nakon poraza na startu mlađekadetskog pojedinačnog prvenstva Hrvatske u odbojci na pijesku u »žalovskom derbiju« povezale dvije pobjede, nad Valerijev i Hodak (22:20, 21:18) te Maksimovski i Car (21:15, 21:16). Izborile su tako polufinale državnog mlađekadetskog prvenstva u kojem su se previsokom preprekom pokazale Guina i Raguž (16:21, 16:21), da bi potom u susretu za treće mjesto Vasić i Marković svladale Topalović i Grgurić (21:18, 23:21).
Imao je Žal na prvenstvu i treći par kojeg su činile Patricia Crnobori i Arina Melnikova, koje su nakon dva startna poraza, od Topalović i Grgurić (21:17, 8:21, 11:15) te Trimčevski i Kresoja (9:21, 11:21), ostale bez prilike da se umiješaju u borbu za odličja na turniru u Ičićima.