FUTSAL

Stanoinvest Futsal Pula plasirala se na "Final Eight" Hrvatskog kupa

NAČEO SPLIĆANE - David Mataja (Foto: Futsal Pula)

Utakmica osmine finala Hrvatskog kupa: Stanoinvest Futsal Pula - Torcida 4:0 (2:0). Dom sportova "Mate Parlov". Gledatelja: 400. Suci: Boris Stanić i Filip Mijač (oba Zagreb). Strijelci: 1:0 Mataja (3'), 2:0 Blazquez (3'), 3:0 Echavarria (37'), 4:0 Moravac (38'). Žuti karton: Renoldi (Stanoinvest Futsal Pula).

STANOINVEST FUTSAL PULA: Gozi, Blazquez, Mataja, Renoldi, Vukmir, Moravac, Hrgota, Marković, Hasanbašić, Echavarria, Galešić, Bilić, Grillo, Cindrić.

TORCIDA: Bilandžić, Mišerda, Legčević, Kovačević, Repić, Tešija, Poljarić, Asanović, Silić.

Stanoinvest Futsal Pula plasirala se na "Final Eight" Hrvatskog kupa, natjecanja u kojem brani naslov pobjednika. U osmini finala Puljani su ugostili splitsku Torcidu i svladali je s 4:0, upisavši tako prvi "clean sheet" u sezoni.

Recept za pobjedu bio je jednostavan, dva brza pogotka na otvaranju susreta i potom još dva u samoj završnici za potvrdu prolaska među osam najboljih.

Splićane je u trećoj minuti načeo domaći kapetan David Mataja, da bi u istoj minuti na 2:0 povisio "Chus" Blazquez.

Gosti su odgovorili uvođenjem golmana-igrača, no rezultat se nije mijenjao do 37. minute kad je njihovu mrežu zatresao Felipe Echavarria, da bi minutu kasnije konačnih 4:0 postavio Daniel Moravac.