ZABOK

U prometnoj nesreći u Velikom Trgovišću sudjelovao načelnik PU

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


U Velikom Trgovišću u srijedu popodne sudarili su se osobno i teretno vozilo, a u prometnoj nesreći sudjelovao je načelnik Policijske uprave krapinsko-zagorske Robert Pavić.    

Potvrdio je to za Hinu glasnogovornik te policijske uprave Zoran Lončar te dodao da se prometna nesreća dogodila u srijedu oko 16 sati.

U prometnoj nesreći jedna je osoba ozlijeđena i prevezena u Opću bolnicu Zabok, a prema Lončarovim riječima, radi se o lakšim ozljedama.

Zbog obavljanja očevida za promet je bila zatvorena dionica županijske ceste ŽC 2195, a promet su preusmjeravali policijski službenici.

Budući da je u nesreći sudjelovao načelnik Policijske uprave krapinsko-zagorske, očevid je obavila ekipa prometne policije Policijske uprave zagrebačke.

Kako neslužbeno doznajemo, ni jedan od sudionika nesreće nije bio u alkoholiziranom stanju.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter