KRAPINA

U Zagorju još 16 zaraženih koronavirusom

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


U Krapinsko-zagorskoj županiji 16 je novih osoba pozitivnih na koronavirus u protekla 24 sata, izvijestio je županijski Stožer civilne zaštite u subotu.

Četiri su s područja grda Krapine, a dvije s područja općine Lobor. Po jedna novozaražena osoba je s prebivalištima na području gradova Donja Stubica, Zabok i Zlatar te općina Bedekovčina, Hum na Sutli, Marija Bistrica, Krapinske Toplice, Mihovljan, Sveti Križ Začretje i Zlatar Bistrica.

U protekla 24 sata ozdravilo je 13 osoba te je pristiglo i 27 negativnih nalaza, dok se još čekaju rezultati za 74 uzorka.

Trenutno je 205 aktivnih slučajeva zaraze osoba s prebivalištem na području Krapinsko-zagorske županije, a u samoizolaciji se nalazi 867 osoba, navodi se u priopćenju.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter