GOŠĆAMA DERBI ZAČELJA

Velovršankama samo bod nakon 115 minuta "žive" igre

| Autor: Ivica CEROVAC
IZOSTAO POTPUNI PREOKRET - Ema Mrkić (Snimio Danilo Memedović)

Odbojkašice Velog Vrha i dalje su bez pobjede u 2023. godini. Četvrti poraz u nastavku sezone nanijelo im je zaprešićko Nebo, premda su u konačnici igračice trenerice Tatjane Tonković bile uspješnije od svojih protivnica i u napadu i u bloku i na servisu.

No, previše promašenih početnih udaraca i nekoliko pogrešaka u ključnim trenucima, koštali su ih poraza. Uspjele su se Velovršanke vratiti u život nakon 0:2 te potom u petom setu spasiti dvije meč lopte, ali treća se pokazala sretnom za gošće, koje su poslije 115 minuta "žive" igre stigle do pobjede.

Veli Vrh - Nebo 2:3

Utakmica 15. kola Superlige odbojkašica: Veli Vrh - Nebo 2:3 (25:27, 22:25, 25:22, 25:11, 15:17). Dvorana OŠ Veli Vrh. Gledatelja: 150. Suci: Ana Matečić Stipaničev i Goran Brozić (oboje Rijeka).

VELI VRH: Ćosić 13, Miletić (L), Grgorinić, Lukežić, Rakić 5, Terlević (L), Ivanović, Mrkić 19, Žarković 15, Fabris, Šverko 19, Kalister 9, Ćopić 9.

NEBO: Benko 1, Zagorec (L), Vugec 18, Zajec 28, S. Dramac (L), Jurković, I. Dramac 4, Galić 10, Horvat 6, Antunović, Parčina, Miloloža 10.

Napad poeni: Veli Vrh 63 (Šverko 17), Nebo 59 (Zajec 22). Blok poeni: Veli Vrh 8 (Kalister 3), Nebo 7 (Galić 4). Servis poeni: Veli Vrh 18 (Žarković 8), Nebo 11 (Zajec 6).