(SZ Grada Poreča)
Ritmičarke iz Poreča ostvarile su zapažen uspjeh na međunarodnom turniru Bubble Cup Moste održanom 28. i 29. ožujka u Ljubljani, gdje su u jakoj konkurenciji osvojile ukupno sedam medalja – dvije zlatne, tri srebrne i dvije brončane.
U B programu posebno se istaknula seniorka Lea Jugovac (2009. i starije), koja je osvojila prvo mjesto u vježbi s čunjevima te prvo mjesto u vježbi s loptom. U istoj kategoriji, seniorka Belen Bassanese (2010.) osvojila je drugo mjesto u vježbi s obručem i šesto mjesto u vježbi s čunjevima.
(SZ Grada Poreča)
Među kadetkinjama (2016.) Marija Lovrić zauzela je četvrto mjesto u vježbi s obručem i treće mjesto u vježbi bez rekvizita, dok je Liv Mikin osvojila drugo mjesto u vježbi s obručem i deveto mjesto u vježbi bez rekvizita. Mlađa kadetkinja Viktorija Strnad (2017.) ostvarila je deseto mjesto u vježbi s obručem i četrnaesto mjesto u vježbi bez rekvizita.
(SZ Grada Poreča)
(SZ Grada Poreča)
U kategoriji djevojčica (2018.) Andrra Smajlović osvojila je treće mjesto u vježbi s obručem i sedmo mjesto u vježbi bez rekvizita, dok je Aurora Jurić bila šesta u vježbi bez rekvizita. U konkurenciji djevojčica rođenih 2019. godine, Rahela Angelina Mikatović osvojila je drugo mjesto u vježbi bez rekvizita, a Luna Šolić Bujanović četvrto mjesto.
Iz kluba ističu kako su ostvareni rezultati potvrda kontinuiranog i predanog rada. Također navode da su seniorke Lara Cramer, Ivana i Jelena Kraljević, zajedno s ritmičarkama iz rovinjskog kluba Star Piom Kovačić i Renatom Victoriom Yukota Garcia, pod vodstvom trenerice Melite Kolarec, proteklog vikenda sudjelovale na kontrolnom treningu u Zagrebu za grupne vježbe. Tamo je predsjednica tehničkog odbora i glavna trenerica hrvatske reprezentacije Nika Crevatini pozitivno ocijenila njihove vježbe te im dala korisne smjernice za daljnji razvoj i prezentaciju.