Boćanje

Pula četvrti put uzastopno najbolja: Obrana naslova Kupa Hrvatske u Vukovaru

| Autor: Glas Istre
(IBK)

(IBK)


Momčad Boćarskog kluba Pula, koja je nastupala u sastavu Darijan Živolić, Joško Buterin, Gracija Stjepčević, Petar Barlian, Marino Milićević, Dean Babić, Toni Cetina i Suad Zemunović obranila je naslov pobjednika Kupa Hrvatske na turniru koji je u konkurenciji 16 klubova proteklog vikenda, u subotu i nedjelju, 27. i 28. rujna četvrtu godinu zaredom odigran u Vukovaru.

U reprizi prošlogodišnjeg finala Puležani su nakon neizvjesnog susreta ponovno pobijedili zagrebački Zrinjevac u sastavu Luka Gašpar, Tomislav Kolobarić, Pero i Marin Ćubela i Jure Maglić, ovoga puta rezultatom 13:9, te su osvojili svoj drugi državni kup u povijesti.

Ostale istarske momčadi na turniru su stigle do četvrtfinala od kojih je Umag izgubio od Pule 13:3, Istra Poreč od Zrinjevca 12:8, a Pazin od Pirovca 13:2.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama