McLaren

Norris najbrži na prvom slobodnom treningu za VN Španjolske

| Autor: Hina
(Reuters)

(Reuters)


Britanac Lando Norris iz McLarena bio je u petak najbrži na prvom slobodnom treningu za VN Španjolske, dok je Nizozemac Max Verstappen iz Red Bulla bio drugi.

Norris, koji je prošli tjedan pobijedio na VN Monaka i približio se na samo tri boda zaostatka za vodećim u ukupnom poretku timskim kolegom Oscarom Piastrijem, postavio je najbolje vrijeme od jedne minute i 13,718 sekundi na Circuit de Catalunya.

Verstappen je bio 0,367 sporiji, ali je propustio nekih 20 minuta sesije jer su mehaničari radili na promjeni stražnjeg ovjesa automobila.

Lewis Hamilton u Ferrariju, šest puta pobjednik VN Španjolske, bio je treći ispred momčadskog kolege Charlesa Leclerca (+0,520), dok je Piastri bio peti (+0,576).

 

 

 

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter