euro 2024

Raspored: Evo kada Hrvatska igra prvu utakmicu

| Autor: Hina
(Foto Christian Charisius/DPA)

(Foto Christian Charisius/DPA)


Raspored Europskog nogometnog prvenstva 2024. u Njemačkoj (14. lipnja do 14. srpnja) po skupinama nakon ždrijeba u subotu u Hamburgu:

Grupa A:

1. kolo: petak, 14. lipnja u Münchenu: Njemačka - Škotska; Subota, 15. lipnja u Kölnu: Mađarska - Švicarska

2. kolo: srijeda, 19. lipnja u Kölnu: Škotska - Švicarska; Srijeda, 19. lipnja u Stuttgartu: Njemačka - Mađarska

3. kolo: nedjelja, 23. lipnja u Frankfurtu: Švicarska - Njemačka; Nedjelja, 23. lipnja u Stuttgartu: Škotska - Mađarska

* * *

Grupa B:

1. kolo: subota, 15. lipnja u Berlinu: Španjolska - HRVATSKA; Subota, 15. lipnja u Dortmundu: Italija - Albanija

2. kolo: srijeda, 19. lipnja u Hamburgu: HRVATSKA - Albanija; Četvrtak, 20. lipnja u Gelsenkirchenu: Španjolska - Italija

3. kolo: ponedjeljak, 24. lipnja u Leipzigu: HRVATSKA - Italija; Ponedjeljak, 24. lipnja u Düsseldorfu: Albanija - Španjolska

* * *

Grupa C:

1. kolo: nedjelja, 16. lipnja u Gelsenkirchenu: Srbija - Engleska; Nedjelja, 16. lipnja u Stuttgartu: Slovenija - Danska

2. kolo: četvrtak, 20. lipnja u Frankfurtu: Danska - Engleska; Četvrtak, 20. lipnja u Münchenu: Slovenija - Srbija

3. kolo: utorak, 25. lipnja u Kölnu: Engleska - Slovenija; Utorak, 25. lipnja u Münchenu: Danska - Srbija

* * *

Grupa D:

1. kolo: nedjelja, 16. lipnja u Hamburgu: pobjednik play-offa A (Poljska/Estonija/Wales/Finska) - Nizozemska; Ponedjeljak, 17. lipnja u Düsseldorfu: Austrija - Francuska

2. kolo: petak, 21. lipnja u Berlinu: pobjednik play-offa A - Austrija;  Petak, 21. lipnja u Leipzigu: Nizozemska - Francuska

3. kolo: utorak, 25. lipnja u Berlinu: Nizozemska - Austrija; Utorak, 25. lipnja u Dortmundu: Francuska - pobjednik play-offa A

* * *

Grupa E:

1. kolo: ponedjeljak, 17. lipnja u Frankfurtu: Belgija - Slovačka; Ponedjeljak, 17. lipnja u Münchenu: Rumunjska - pobjednik play-offa B (Izrael/Bosna i Hercegovina/Ukrajina/Island)

2. kolo: petak, 21. lipnja u Düsseldorfu: Slovačka - pobjednik play-offa B; Subota, 22. lipnja u Kölnu: Belgija - Rumunjska

3. kolo: srijeda, 26. lipnja u Frankfurtu: Slovačka - Rumunjska; Srijeda, 26. lipnja u Stuttgartu: pobjednici doigravanja B - Belgija

* * *

Grupa F:

1. kolo: utorak, 18. lipnja u Dortmundu: Turska - pobjednik doigravanja C (Gruzija/Grčka/Kazahstan/Luksemburg); Utorak, 18. lipnja u Leipzigu: Portugal - Češka

2. kolo: subota, 22. lipnja u Dortmundu: Turska - Portugal; Subota, 22. lipnja u Hamburgu: pobjednici doigravanja C - Češka

3. kolo: srijeda, 26. lipnja u Gelsenkirchenu: pobjednik doigravanja C - Portugal; Srijeda, 26. lipnja u Hamburgu: Češka - Turska

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Web kamere

Pula

Pula: Golden Gate of
Pula: Golden Gate of

Pula

Pula: Forum
Pula: Forum